Kendi Kendine Yeten Çelik Konstrüksiyon Evler

23 Şubat 2010 -

Deprem ve bina güvenliği en yüksek hafif çelik yapı sistemi ve inşaat sırasında uygulanan çift yönlü özel izolasyon sistemiyle, inanılmaz bir yakıt tasarrufu avantajı sağlıyor. Doğalgaz öncesinde halen LGP propan türü yakıt ile aylık 50 YTL’nin altında bir maliyetle ısınan dublex villar, -3 derecede, hiçbir ısınma sistemi olmasa bile 24 saatte ancak bir derece ısı […]

Hafif Çelik Villa Sistemleri İle Tanıştınız Mı?

21 Şubat 2010 -

Dünya üzerinde çelik sistemlerin kullanım oranının oldukça yüksek olmasına rağmen 40 yıldır betonarme yapılarla yaşayan ülkemiz içinse hafif çelik sistemler çok yeni. Şu an bu uygulamayı yapan şirketlerin ve bu tip binaları tercih edenlerin sayısı Türkiye’de az ama avantajları düşünüldüğünde geleceği oldukça parlak.
Temel atıldıktan sonra şantiye alanında kurulan çelik kafes sistemi, sistemin duvarlardaki tamamlayıcısı OSB, […]

Prefabrik Konut Kredisiyle Ev Sahibi Olun

17 Şubat 2010 -

İSTANBUL – Türkiye’de ilk kez bir kredi paketi olarak Türkiye Finans tarafından hayata geçirilen “Prefabrik Konut Finansman Paketi” 48 ay vade imkanı ve 1.02’ye varan uygun kâr oranı ile tüketicilere sunuluyor.
Türkiye Finans’ın yeni ürününden yararlanmak isteyenler arsa veya farklı bir gayrimenkul ipoteği karşılığında prefabrik yapıları için finansal destek alabilecek.
Kolay kurulumu ve kısa sürede tamamlanmasının yanı […]

Çelik Yapıların, Diğer Yapılardan Üstünlükleri

17 Şubat 2010 -

Çelik taşıyıcı yapımın tüm elemanları fabrika ortamında ve gerekli uluslar arası kalite programlarına uygun güvenceyle üretilir. Fabrika üretiminde olduğu gibi şantiyede yapılan işlerde de kontrollü ve belgelidir. Çeliğin önemli bir özelliği de taşıyıcı elemanların üretim, kurulum ve kullanımda her an kontrol edilebilir, denetlenebilir, test edilebilir ve belgelenebilir olmasıdır.

Çelik taşıyıcı sistem fabrika ortamında, kısa sürede üretilir […]

Çelik Konstrüksiyon Yapılar ve Avantajları

13 Şubat 2010 -

Çelik konstrüksiyon evleri inşa etmenin yanısıra tanıtımını yapma misyonunu da üstlenen SerVilla, oluşturduğu blog sayfasında zaman zaman yazdığı makaleleri size sunmaya devam etmektedir.
Bu yazımızda yapılarınız için neden çelik konstrüksiyon yapı kullanmanızı, özetle yaptıklarımızı ve sistemi anlatacağız.
Çelik konstrüksiyon evler denildiğinde ilk akla gelen “Amerikan Evler” ve bu evlerin depreme dayanıklılığı, direnci gelmektedir. Tek katlı evler oluşturulabileceği […]

Çelik Konstrüksiyon Villa Video

13 Şubat 2010 -

Çelik konstrüksiyon villa sistemleri, depreme karşı dayanıklılık testleriyle ilgili videoların devamı eklenecektir.
8,0 Depreme Şiddetindeki Dayanıklılığını Gösteren Simülasyon
(video)
100 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Yapım Aşamaları
(video)
Çelik Konstrüksiyon Villa Modelleri
(video)

250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-5

4 Şubat 2010 -

250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-4

4 Şubat 2010 -

250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-3

4 Şubat 2010 -

250 m2 Çelik Konstrüksiyon Villa Modeli-2

4 Şubat 2010 -